+TDE   ،  تكنولوژی انحصاری شرکت MSI

با تكنولوژی TDE+ کارکرد را در لحظه افزايش دهيد

TDEبا استفاده از تکنولوژی TDE+ که انحصارا در لپ تاپ های MSI بکاررفته می توان فرکانس کارکرد CPU و RAM و کارت گرافیکی روی لپ تاپ را افزایش داد یا به عبارت دیگر سیستم را اورکلاک کرد و در نتیجه میزان کارآیی سیستم را در حد قابل توجهی افزایش داد. در هنگام استفاده از این تکنولوژی قدرت پردازش کارت گرافیکی افزایش می یابد و محاسبه و پردازش تصاویر بصورت سه بعدی و کارهای گرافیکی سنگین به راحتی قابل اجرا خواهد بود

Overclocking دکمه هایTDE

با تکنولوژی انحصاریTurbo Drive Engine شرکت MSI، زمانی که نوت بوک MSI در حالت AC قرار دارد می توانید ،‏ حافظه سیستم و عملکرد کارت گرافیکی دستگاه خود را در یك لحظه تنها با لمس دكمه درخشان Turbo كه در بالای كیبورد قرار دارد افزایش دهید. این تکنولوژی برای کاربرانی که علاقمند به کاهش زمان پردازش عملیاتی هستند مزیت محسوب می شود.

از این تکنولوژی می توان در برنامه های دوبعدی و سه بعدی و پردازش های گرافیکی همچنین برای محاسبه و تصحیح برنامه های Multi-Task استفاده نمود. با استفاده ازدکمه Overclocking می توانید سرعت عملکرد سیستم را بالا ببرید و زمان بیشتری ذخیره کنید.

سرعت عملکرد سيستم خود را افزايش دهيد

برای Overclock نمودن CPU و فرکانس حافظه ، تکنولوژی TDE با افزایش سرعت محاسباتی ، عملکرد سیستم را افزایش می دهد. این خاصیت برای Decoding/ Encoding، تصاویر بازی های کامپیوتری و طراحی مفید است. با استفاده از تکنولوژی TDE زمان پاسخگویی سیستم و زمان پردازش داده ها کاهش می یابد.

تكنولوژی خنك كننده «Cooler Boost»

cooler Boost

علاوه بر تكنولوژی TDE، تكنولوژی Cooler Boost شرکت MSI برای خنک کردن بهتر سخت افزار طراحی شده است. با فشردن یک دكمه لمسی كه در بالای كیبورد قرار دارد، سیستم شما را حتی در سخت ترین شرایط پردازش گرافیکی خنك می‏کند. تکنولوژی انحصاری Cooler Boostقدرت خنک کنندگی بالایی دارد و تغییرات دمای هسته و سرعت فن خنک کننده را به شما اطلاع می دهد.

مديريت هوشمند انرژی

تکنولوژی انحصاری GPU Boost

GPU عملکرد تکنولوژی انحصاری شرکت msi "شتاب دهنده گرافیکی" (GPU Boost) به این صورت می باشد که با سرعت باور نکردنی کارت گرافیکی لپ تاپ را از حالت onboard به حالت dedicated تغییر می دهد و با این تکنولوژی شما می توانید مصرف باطری خود را مدیریت کنید.

. این تکنولوژی در مدل هایی که از دوکارت گرافیکی شامل یک کارت مستقل برای بازی (Dedicated)و کارهای گرافیکی سنگین میباشد و یک کارت گرافیکی با مصرف انرژی کم میباشد که از نوع Arrandale یا Onboard بوده و هنگام استفاده از برنامه های معمولی مانند حسابداری ، استفاده از اینترنت و برنامه های آفیس برای مصرف کمتر و طول عمر بیشتر باطری از آن استفاده میشود و (GPU Boost) وظیفه تعویض حالت کاربری بین این دو کارت گرافیکی برای دسترسی سریع و در لحظه را برعهده دارد.ECO

سيستم     انحصاری     مديريت انرژی Eco Engine

لپ تاپ MSIاز سیستم مدیریت Eco Engine بهرمند است و به مصرف كننده ها امكان استفاده از بین پنج حالت متفاوت را می دهد

  • توربو باطری : در این حالت توانایی دستگاه در حالت معمولی قرار گرفته و کمترین برق را مصرف می كنند و طول عمر بالاتری به باطری می دهد ، این حالت برای محیط های تایپ و استفاده از اینترنت مصرف می شود.

  • آفیس : در این حالت برای کارهای معمولی مانند استفاده از اینترنت و نامه نگاری و کارهای دفتری معمولی تنظیمات سیستم شما تغییر خواهد کرد.

  • (پرزنت) نمایش بر روی پرده : در این حالت چون از کارت گرافیکی خروجی دوم گرفته میشود کمی مصرف باطری افزایش یافته و کار آیی سیستم نیز بیشتر از حالت قبل میباشد.

  • پخش فیلم : در این حالت، تنظیمات سیستم به حالتی پیش فرض برای پخش فیلم با بالاترین استاندارد تصویر و پخش صدا بصورت اتوماتیک تنظیم میگردد و شما بهترین حالت نوری تصویر را در اختیار خواهید داشت.

  • حالت بازی : در این حالت سیستم شما تمام توان موجود را در اختیار میگیرد تا بالاترین حالت کارت گرافیکی و جلوه های صوتی را به شما ارائه دهد و در این تنظیم مصرف باطری در کمترین درجه اهمیت و تولید تصاویر گرافیکی و افکت های صوتی در اولویت قرار میگیرد و طول عمر باطری كمتر می شود.

NVIDIA® ™ تکنولوژی بهينه

NVIDIA OPTIMUS تکنولوژی NVIDIA®™ به طور هوشمند لپ تاپ شما را بهینه می سازدو عملکرد گرافیکی خارق العاده ای که به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد و عمر باطری را طولانی تر می نماید.

فواید کلیدی:

  • تکنولوژی Optimus کاملا اتوماتیک است و به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به تنظیمات دستی عمر باطری را طولانی نمایید و تصویر بسیار خوبی داشته باشید.

  • با استفاده از تکنولوژی Optimus بدون ایجاد تداخل در کاری که انجام می دهید به شما امکان می دهد لپ تاپ خود را بهینه سازید.

  • کارت های گرافیکی NVIDIA با استفاده از تکنولوژی CUDA عملکردی 10 برابر بهتر ارائه می دهند و شما می توانید از بازی های کامپیوتری و کاربردی بدون وقفه و نگرانی استفاده نمایید.

تکنولوژی تصوير پيشرفته

تكنولوژی انحصاری Cinema Pro

Cinema Pro از طریق تكنولوژی Cinema Pro كاربران می توانند فیلم را با بهترین كیفیت مشاهده كنند. فقط با لمس دكمه Cinema pro می توانید سریعا وارد حالت مشاهده فیلم شوید. در این حالت كیفیت تصویر بسیار واضح و كیفیت صدا بسیار عالی است و بهترین تنظیمات موجود را برای سیستم خود خواهید داشت. علاوه بر این Subwoofer با عملكرد بسیار بالا می تواند جلوه های صوتی برتری را خلق كند.

HDR تکنولوژی انحصاری پردازش تصوير

HDR تکنولوژی پردازش تصویر HDR (نمایش تصویر با جزئیات بیشتر)محتویات تصویر را تجزیه و تحلیل می نماید، تنظیم دینامیکی کنتراست تصویر، رنگ اشباع شده، کیفیت تصویر بالا و وضوح تصویر بالا برای تصویر بهینه است.

نرم افزار MSI Easy Viewer- Smart Photo Editor

کاربران به سادگی می توانند با استفاده از mouse ، از Easy Viewer استفاده نمایند و به راحتی عکس ها را باز کنند و تصحیح کنند. ابتدا می توانید در حالت Preview Mode عکس ها را باز کنند و سپس از حالت Slide mode برای اصلاح عکس ها استفاده نمایند.

Preview mode

برای باز کردن و نمایش تصویر راه های مختلفی وجود دارد که بر اساس اهداف و اولویت کاربر متفاوت است از جمله بزرگ نمایی تصویر و کوچک کردن آن، نمایش به صورت صفحه کامل و نمایش اتوماتیک تصویر.

Preview mode

قبل از پردازش تصویر                بعد از پردازش تصویر

Slide mode

در حالت Slide mode تصاویر را می توان اصلاح کرد ، از جمله بزرگ نمایی، کوچک کردن تصویر و چرخش 90 درجه آن. همچنین می توان از نرم افزار HDII برای بالا بردن کیفیت تصویر، متعادل نمودن هوشمند رنگ سفید تصویر و عملکرد تنظیم وضوح تصویر برای تصویری با کیفیت بالا به همراه طرح های سه بعدی و چند لایه استفاده نمود.

چرخش 90 درجه

90-degree rotation

بالا بردن کيفيت تصوير با استفاده از نرم افزار HDII

روشن نمودن نقاط تاریک تصویر

HDII

Intelligent White Balance

Intelligent White Balance

Mage Sharpness Adjustment

Mage Sharpness Adjustment

MSI Premium Sound Technology

تکنولوژی صدای بی نظير MSI و Dynaudio

شرکت MSI همواره علاقمند به تامین بهترین راه حل ها برای کاربران نوت بوک است و از نارضایتی آنها در باره صدای نوت بوک ها اطلاعات کامل دارد. برای اینکه مصرف کنند گان از کیفیت صدای بسیار عالی لذت ببرند، شرکتMSI با همكاری شركت بین المللی و پرآوازه سیستم‏های تخصصی صوتی Dynaudio سیستم بسیار عالی پخش صدا را طراحی نموده است. با داشتن كیفیت صدایی با استاندارد بالا،‏ نیاز شما به ایجاد صدایی با عالی ترین درجه کیفیت برآورده می شود.

بهترين مکان قرارگيری اسپيکر

از آنجا که ساخت یک بلند گو یا خروجی صدا مستقیما به فضا و حجم فیزیکی ارتباط دارد طراحی وساخت لپ تاپی با صدای عالی نیازمند دقت بسیار در همه جوانب طراحی و تولید می باشد. مکان قرارگیری اسپیكر و طراحی ارگونومی لپ‏تاپ باید با دقت محاسبه شود. در مراحل اولیه طراحی، مطالعات بسیار و محاسبات بی شماری در رابطه با لپ تاپ های MSI انجام شد تا جایگاه ایده‏آل نصب اسپیكرها برای انتقال صدایی بی نقص تعیین شود.

نوت بوک های استاندارد:
محصول صوتی مناسب با نیاز مصرف کننده طراحی می شود و عمق صدا و رِنج فرکانس صوتی را تحت تاثیر قرار می دهد.
Optimal Speaker Placement
نوت بوک MSI:
صدایی که از لپ تاپ خارج می شود ،تقریبا در موازات گوش مصرف کننده پخش می شود، که بهترین مکان برای کیفیت صدا است.
Optimal Speaker Placement

اسپيكر‏ها‏‏يی با صدای بی نظير

شرکت‏ها‏‏یMSI و Dynaudio اسپیكرها‏‏یی با كیفیت بالا طراحی كرده‏اند كه تقریباً هیچ وابستگی به تکنولوژی تولید صدا و مشخصات سیستم ندارد. برای تولید صدایی با تکنولوژی چرخشی در تمامی فرکانسها‏‏ و زیر و بم های مختلف، بیش از 1200 ساعت تحقیق و آزمایش انجام گرفته است. بنابراین به هر موسیقی كه گوش دهید كیفیت صدایي بی نظیر خواهید داشت.

EQ Tuning-Adjusted for Optimization of All Types of Sounds EQ Tuning-Adjusted for Optimization of All Types of Sounds

طراحی بهينه اسپيکر

DTS Surround Sensation|Ultra-PC™
اسپیکر های نوت بوک MSI به بهترین شکل طراحی شده اند و این لپ تاپ ها با طراحی بهینه قادر به انتقال صدای بسیار طبیعی و با کیفیت می باشند. با قابلیت نفوذ صدای پیشرفته در لپ تاپ های MSI صدایی شفاف و واضح را تجربه می کنید. فرکانس هایی با رِنج بالا ،متوسط و پایین نیز از توازن بیشتری برخوردار هستند که با صدای چند لایه و واضح باعث می شوند شنونده احساس کند در مکان تولید صدا حظور دارد. Optimized Speaker Design

لذت بيشتر با صدایی با کيفيت SRS Premium

SRS تکنولوژی های موجود در آزمایشگاه های SRS ارائه دهنده بهترین کیفیت صدا است. با داشتن SRS TruSurround HD می توانید صدای مجازی اطراف بسیار خوبی را از طریق 2 اسپیکر تجربه کنید. زمانی که مصرف کننده از هدفون استفاده می کند هدفون های SRS CS با استفاده ازگردش صدای اطراف SRS صدای مجازی طبیعی ایجاد می کند. برای تولید صدای سه بعدی با كیفیت عالی SRS Premium Sound از اسپیكری كه دارای بالاترین استاندارد تولید صدا می باشد استفاده شده و شما در حین بازی و تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی می توانید حداكثر لذت را از اسپیكر های خود ببرید.

(SRS) Sound Retrieval System تکنولوژی باز سازی صداهای موجود بصورت سه بعدی می باشد، که بوسیله حد اقل دو اسپیکر قابل پخش بوده و روی سیستم هایی با پنج یا هفت اسپیکر قابلیت پخش در حد صدای واقعی را می یابد بصورتی که شما تصور میکنید در محیط تولید صدا قراردارید.

طراحی بهينه مدار کارت صدا

اسپیکر ها و مکان قرار گیری آنها تنها عامل موثر در تولید صدا نیستند ، بلکه مرکز پردازش صدای نوت بوک و کارت صدا نیز نقش تعیین کننده ای دارند. صدایی که از پردازش صدا با کیفیت بالا و اسپیکر عاری از عیب منتقل می شود می تواند تضمین نماید که صدایی با کیفیت اوریجینال تولید شود.

Sound Card Circuit Design Optimization

ما از اهمیت کیفیت کارت صدا آگاهیم از این رو کارت صدای نوت بوک های MSI با طرح مدار کارت صدای تقویت شده است تا مشخصاتی بهینه داشته باشد و صدای تولید شده از کیفیت صدای بهتر و نافذ تری برخوردار باشد. در هنگام تماشای DVD، CD، Blu-ray، نوت بوک های MSI به آسانی قادر به تولید صدای واقعی می باشند و همه جزئیات صدا را منتقل می سازند.

Sound Card Circuit Design Optimization
زمانی که به ارکستر سمفونی گوش می دهید می توانید به طور واقعی جایگاه هر ساز و سایز و قدرت صدای آن را حس کنید،گویی گروه ارکستر در مقابل شما در حال اجرای برنامه است.

طراحی سبک و شیک

لپ تاپ هايی بسيار باريک

طراحی لپ تاپ های سری x-slim برگرفته از سبُکی پر و زیبایی آن است و آن را از لپ تاپ های سنگین قدیمی متمایز نموده است.

ترکيبی از آلومينيوم و خطوط متاليک در طراحی لپ تاپ

Ultra-Slim در لپ تاپ های سری Gaming از ورقه آلومینیومی برای طراحی پوشش خارجی لپ تاپ استفاده شده است وروی سطح خارجی آن از خطوط متالیک به صورت خط های باریک موازی استفاده شده است که این لپ تاپ را بسیار شیک می نماید. لپ تاپ سریGamming شرکت MSI از جمله لپ تاپ هایی است که تجربه ای جدید را برای علاقمندان به بازی های پر سرعت کامپیوتری به ارمغان می آورد.

تکنولوژی Color Film Print

شرکتMSI با بهره گیری از تكنولوژی (Color Film Print) در طراحی لپ تاپ ها ظاهری خیره كننده به لپ تاپ خود بخشیده است. نوت بوک های MSI از نظر رنگ آمیزی و جنس بسیار عالی هستند. علاوه بر این با ترکیب تکنولوژی Color Film Print با نقش های مختلف در طراحی آن ، لپ تاپ های MSI با جنسی جدید در مقایسه با سایر لپ تاپ ها دیده می شوند.Color Film Print

صفحه كليد چيكلت Chiclet

Chiclet Keyboard در مقایسه با صفحه كلید های معمولی، صفحه كلید های چیكلت خطای تایپی را كاهش می دهد و راحت تر هستند. در این سری از كلید ها سطح تماس انگشتان با كلید ها بیشتر بوده صفحه كلید های MSI طوری طراحی شده اند كه صدای فشردن کلیدها شنیده نمی شوند، چه در حالت بازی یا تایپ باشید استفاده از این صفحه کلید بی صدا بوده و باعث ناراحتی اطرافیان نخواهد شد.

طرح كلاسيك - C

نوت بوك كلاسیك MSI با بهره گیری از تكنولوژی (Color Film Print) ظاهری خیره كننده به لپ تاپ خود بخشیده است. سطح درخشان و ضد خش این نوت بوك ازمقاومت بالایی برخوردار است. در زیر نور های مختلف این سطح جلوه های ظاهری درخشانی را به وجود می آورد که مورد پسند هر سلیقه ای قرار می گیردو اثر انگشت بر روی دستگاه نمی ماند.

Classic Cross-Hatch Design IF